Zwierzęcy Telefon Zaufania


Idź do treści

Apel
SOS dla stoczniowych kotów

Po zwolnieniu stoczniowców na terenie zakładu pozostało bez opieki conajmniej kilkaset oswojonych kotów. Bez pomocy mieszkańców Szczecina kotom pracującym w stoczni grozi katastrofa!
Mali futrzani stoczniowcy po wyłączeniu ogrzewania zamienią się zimą w futrzane lodowe kulki-wtedy będzie za późno na pomoc...

Nadzieja nie umiera nigdy

Powstał Komitet Pomocy Kotom Pracującym w Stoczni. Pomimo determinacji i woli działania komitet liczy na wsparcie mieszkańców Szczecina.
Zadaniem Komitetu będzie ustalenie wszystkich siedlisk kotów znajdujących się w głębi zakładu. Sterylizacja, której do tej pory nie było, leczenie, organizowanie adopcji. Długofalowe działania pomogą wyłapać koty chore wymagające natychmiastowej pomocy weterynarza.
Budujmy sieć informacji w swoich środowiskach.
Apelujemy do hurtowni, sklepów, starszej młodzieży szkolnej, harcerzy, aktorów, przedsiębiorców, dziennikarzy-mówcie o tym każdemu: znajomym, rodzinie, sąsiadom.

Ratujcie razem z nami młode, zdrowe, oswojone koty, przygotowane do adopcji-wysterylizowane, odrobaczone, czekają na odruch serca. Przyjmijcie je pod swój dach, byśmy mogli uratować ich jak najwięcej.

Dzwońcie do nas
tel.: 091 422 30 88

Organizacja Pożytku Publicznego
Stowarzyszenie Społeczno-Ekologiczne
"ZWIERZĘCY TELEFON ZAUFANIA"

Każdą, nawet najmniejszą pomoc finansową dla stoczniowych kotów prosimy o przelewanie na konto:

85 9396 0007 0017 0934 2000 0001
z dopiskiem "stoczniowe koty"

Chcemy zapewnić wszystkich zainteresowanych losem stoczniowych kotów, iż cały czas są pod opieką ZTZ. Mają codziennie zapewniony posiłek oraz wodę. Przebywają na halach, w ktorych usytuowane są ciepłe budki styropianowe. Cały czas staramy się o datki, karmę i adopcje. Proponujemy również adopcję wirtualną konretnego kotka z naszej strony.


Powrót do treści | Wróć do menu głównego